Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Çelik Evrak Kasası

İşyerlerinde günlük çalışma süresinde birçok evrak kayıt altına alınmaktadır. Yapılan işin niteliği ve yoğunluğu karşılaşılan evrak sayısını belirlemektedir. Bu evrakların düzenli olarak arşivlenmesi ve saklanması iş akışının sağlıklı ilerlemesi açısından çok önemlidir. Bu şekilde yapılacak arşivleme ile evraklar tarih, tür ve önem sırasına göre dizilerek saklanabilir. Saklama koşullarının iş yerindeki çevresel etkilerden etkilenmemesi gerekir. Evrakların sağlıklı bir şekilde saklanabilmesi için çelik evrak kasası kullanmak işyerlerinde çalışma hayatını kolaylaştırmaktadır. Bu sayede evraklar kaybolma, yırtılma ya da yanma riskine karşı korunaklı bir alanda muhafaza edilebilir.

Boyutlarına göre sınıflandırılabilen evraklar çekil kasalarda kilitli olarak muhafaza edilir. Kilitler yüksek kalitede ve uzun yıllar sorunsuz çalışabilecek modeller arasından seçilmektedir. Saklanan evrakların her koşulda sağlam muhafaza edilebilmesi için evrak kasaları yangın deprem gibi doğal afetlere karşı dirençli olarak imal edilmektedir.

Yangına Dayanıklı Çelik Evrak Kasası

İşyerlerinin kurumsal hafızası olarak nitelendirilebilecek evrakların itina ile saklanması yöneticilerin önemli görevlerindendir. Ne zaman karşılaşacağımızı tahmin edemeyeceğimiz yangın, sel ya da deprem gibi doğal afetlere karşı evrakların da güvenliği sağlanmalıdır. Çelik evrak kasası modelleri yangın durumunda 1000 ᵒC de gibi çok yüksek sıcaklıkta bir saate kadar koruma sağlayabilirler. Evrak kasalarında kullanılan malzemenin çelik olması hem sağlamlık hem de yangın direncinin yüksek olması açısından önemlidir.

Çelik Evrak Kasası Fiyatları

İş yerlerinde evrakların güvenli koşullarda saklanması için ihtiyaç duyulan çelik evrak kasası modelleri farklı fiyat seçeneklerinde kullanıcılara sunulmaktadır. Evrak kasasının boyutları, yapıldığı malzemenin özellikleri ve sahip olduğu kilit mekanizması gibi özellikler fiyata etki etmektedir. Örneğin kasada kullanılan kilit sistemlerinin birbirini açması ihtimali 1/250000 gibi çok düşük olasılıklardadır. Bu gibi hassas ürünlerin kullanılması maliyetlerin artmasına neden olmaktadır. Çelik evrak kasası ürünlerine dair ayrıntılı bir fiyat araştırması yapmak beraberinde önemli avantajları da getiren bir durumdur.

Özellikle ticari anlamda yoğun firmaların önemli evraklarının saklanması ve muhafaza edilmesi konusunda fayda sağlayan çelik evrak kasaları her bütçeye uygun zengin seçenekler ile kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Firmalar bütçelerine göre ihtiyaçlarını karşılayacak birçok seçenek arasından seçim yapabilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.