Kargo Bedava

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Küçük Çelik Kasa

Küçük çelik kasa değerli ve önemli olan şeyleri saklamak için kullanılan ürünlerdir. Bu değerli ve önemli olan şeyler paralar, evraklar, belgeler, senetler, çekler, tapular ve benzeri şeylerdir. Bu tarz değerli varlıkların güvenli bir şekilde kullanılabilmesi için kasalara ihtiyaç duyulur. Kasalar farklı büyüklüklerde üretilmiş olup birçok yerde kullanıma uygundur. Bu kasalar arasında boyutları fazla büyük olmayan küçük çelik kasa modelleri de bulunur. Bu tip çelik kasalar ev ve ofis kullanımları için çok uygun olan kararlardır. Aynı zamanda güvenlikli şifreleme özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Bu kasalar genellikle 3 ve 8 karakterli şifreleme özelliğine sahiptir. Bazı modeller ise 4 ve 8 karakterli şifreleme imkanı verir. Bu sayede isteğe bağlı olarak kısa veya uzun şifreler oluşturulabilir.

Küçük boyutlara sahip olan çelik kasalar elektronik şifreleme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda acil durumlarda ihtiyaç duyulması halinde anahtarları da bulunur. Bu model kasalar LCD şifre paneli ve mavi ışıklı şifre aydınlatmasına sahiptir. Aynı zamanda modellerin birçoğunda ekrana girilen şifrenin gizlenme özelliği bulunur. Bunun yanı sıra bu modellerin hepsinde düşük pil durumunda uyarı verme özelliği vardır. Bu sayede her daim batarya durumu kontrol edilebilir. Doğru şifre girilmesi durumunda küçük çelik kasalar otomatik olarak açılır. Sesiz tuş modu da bu model kasaların çoğunun sahip olduğu bir özelliktir. Ayrıca bu kasa modellerinin delinme ve kesilmeye karşı dirençli olanları da ekstra güvenlik sağlar. Bu modeldeki kasaların güvenlik sertifikası bulunur.  Güçlendirilmiş menteşeler güvenlik sertifikası bulunan kasalarda ayrı bir dayanıklılık sağlar.

Küçük Çelik Kasa Fiyatları

Çelik kasaların küçük olan modelleri oldukça kullanışlı ve faydalıdır. Küçük çelik kasalar birçok yerde kullanılabilir. Ancak en fazla kullanıldığı alanlar evler ve ofislerdir. Bu modeller fiyat olarak da sağladıkları avantajlara bakıldığı zaman gayet uygundur. Küçük çelik kasalarsa fiyatlar kasanın özelliklerine göre değişir. Küçük çelik kasanın ne kadar özellikli olduğu, gelişmiş olduğu veya elektronik olarak sahip olduğu donanımlar fiyatta değişiklik oluşturur. Bu değişiklikler tamamen kasa modeline ve güvenlik seviyelerine göre değişir. Aynı zamanda donanımlar da önemli bir etkendir. Küçük çelik kasa fiyatları genellikle modele göre değişkenlik gösterir. Bazı indirim durumlarında daha düşük fiyatlar oluşabilir. Ancak genel küçük çelik kasalar bu fiyat aralığında olur.

Küçük Çelik Kasa Nasıl Montaj Yapılır?

Küçük çelik kasalar daha güvenlikli kullanım için bir yere monte edilebilir. Bu kasaların herhangi bir yere monte edilmesi daha güvenlikli bir kullanım imkanı sunar. Montajı yapılan küçük çelik kasaların kullanımı çok güvenlidir. Ayrıca montaj işleminden sonra çelik kasanın yerinden sökülerek çalınması çok zordur. Bu kasa modellerinin montajlanması, kasa içerisinde bulunan montaj yuvaları ile yapılır. Kasa içerisindeki vidalar ile duvara veya zemine montaj yapılabilir. Vidalar montaj yuvalarına geçirilerek kasanın montajı isteğe bağlı olarak zemine ya da duvara yapılır.“Küçük çelik kasa nasıl montaj yapılır?” sorusunun cevabı budur. Kaliteli bir küçük çelik kasaya sahip olmak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.