Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Sertifikalı Çelik Kasalar

Değerli eşyaların güvenli bir şekilde saklanmasını sağlayan sertifikalı çelik kasalar, yüksek güvenlik sağlama kabiliyetine sahip ürünlerdir. Bundan dolayı şayet çelik kasa satın alacaksanız, sertifika belgesi bulunan bir ürün satın almanız şart olmaktadır. Çelik kasalar çok sayıda farklı modelde üretilebilen ürünlerdir. Kişisel değerli eşyalarınızın korunması, kurumsal anlamda önemli evrakların korunması söz konusu olduğunda devreye çelik kasalar girmektedir.

Çelik kasa ürünlerinin manüel çelik kasa, yarı elektronik çelik kasa ve tam elektronik kasa gibi modelleri bulunmaktadır. Kullanım alanına ve kullanım özelliğine göre sınıflandırılan bu ürünler, son derece yüksek bir güvenlik hizmeti sunabildikleri için sıklıkla tercih edilmektedir. Elektronik para kasaları ileri teknoloji ürünleri olara karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünlerin elektronik şifreleri, anahtar kilitleri, mekanik şifreleri dahi güvenlik sertifikalarına sahiptir.

Sertifikalı Çelik Kasaların Üretim Standartları

Günümüz itibariyle sertifikalı çelik kasalar için uluslar arası kalite standartları belirlenmiş durumdadır. Bu noktada kasaların ağırlığı, çelik kalınlığı, kapak kalınlığı ve boyutu, şifreleme sistemleri gibi temel kriterler esas alınmaktadır. Bununla birlikte, kasa modellerinin hırsızlıklara karşı nitelikli bir şekilde hizmet sunup sunmadıkları, yangına karşı dayanıklı olup olmadıkları gibi hususlar da standartların belirlenmesinde etkili olmaktadır.

Çelik kasaların üretiminin gerçekleştiği fabrikaların özellikleri, hangi kurum ve kuruluşlarca denetlendiği ve ürünlerin kasalar için geçerli olan sertifikalara sahip olup olmadıkları dikkat edilecek hususlar arasında yer almaktadır. Burada subjektif değerlendirmeler yerine uluslar arası geçerliliği bulunan kriterlerin esas alındığı bilinmektedir.

Neden Sertifikalı Çelik Kasalar Almalıyım?

Eğer yüksek güvenlik hizmeti sunabilen bir çelik kasa satın almak istiyorsanız; mutlaka sertifikalı çelik kasalar satın almalısınız. Çünkü ulusal ve uluslar arası kuruluşlardan gerekli sertifikaları edinmeyi başarmış olan ürünler, yüksek güvenlik sağlanması hususunda son derece başarılı olan ürünlerdir. Uluslar arası saygın kuruluşlardan alınan sertifikaların, dünya genelinde geçerli olduğu unutulmamalıdır.

Ülkemizde üretim teknolojilerinin gelişmesine paralel olarak eski dönemlere nazaran çok daha nitelikli bir şekilde çelik kasaların üretilebildiği bilinmektedir. Bundan dolayı ülkemizden sertifikalı çelik kasa satın almak isteyenler, bu ürünlere kolaylıkla sahip olabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.