Toplam 108 ürün görüntüleniyor.
1 2

Ev Tipi Çelik Kasa

ev tipi kasa

Değişen yaşam koşulları birçok alışkanlığımızın da değişmesine neden olmaktadır. Örneğin geçmiş yıllarda tüm ihtiyaçlarımızı nakit para ile karşılarken günümüzde insanlar yanında daha az nakit para taşımakta ve ihtiyaçlarını kredi kartı ya da banka kartları ile karşılamaktadırlar.

Kaybolma ya da çalınma riskine karşı üzerinde yüklü miktarda para taşımak istemeyen insanlar aynı gerekçelerle evlerinde de para bulundurmamaktadırlar. Ancak evlerde tutulan kıymetli eşyaların, paranın ve evrakların saklanması için güvenli bir alanın oluşturulması da faydalı olacaktır. Ev Tipi Çelik Kasa modellerikıymetli eşyalarınızın sadece sizin tarafınızdan ulaşılabilir olduğu hissi ile içinizi rahat ettirecek uzun süreli ve kalıcı bir çözümdür.

Ev Tipi Çelik Kasa Güvenli Mi?

Çelik kasalar kilit dışında herhangi bir etken ile açılmaya karşı dayanıklı yapılardır. Ev Tipi Çelik Kasa modelleri oksijen kaynağı ile kesilmeye ve matkapla delinmeye karşı yüksek dirençli güvenlik sertifikasını sahip yapılardır. Çelik kasa almak niyetinde olan müşterilerin alacağı çelik kasaların bu sertifikalara sahip olup olmadığı sorgulamaları gerekmektedir. Toplamda 40-45 mm kalınlığa ulaşan çeliklerden imal edilebilen çelik kasalarda güvenliği sağlayan ikinci bir etken de kilit mekanizmalarıdır.

Evlerde kullanılan çelik kasalarda elektronik ve mekanik yüksek güvenlikli kilit sistemleri kullanılmaktadır. Çelik malzeme ve yüksek güvenlikli kilit sisteminin yanında çelik kasanının evin neresinde muhafaza edileceği de güvenlik tedbirleri açısından önemlidir. Çelik kasalarda evlerde kolay tahmin edilemeyecek ve göz önünde olmayan yerlere sabitlenerek muhafaza edilmelidir.

Ev Tipi Çelik Kasa Fiyatları

Çelik kasaların fiyatları yapıldığı çelik tipi, çelik kalınlığı, kilit sistemi ve kasanın boyutlarına göre değişmektedir. Dışarıdan gelen tüm etkilere karşı dayanıklı yapıda olan Ev Tipi Çelik Kasa modelleriyangın ya da su basması gibi afetlere karşı içindeki hacmi muhafaza edebilecek yapıdadır.

Sağladığı hem güvenlik hem de koruma nedeniyle maliyetleri de yüksek olan çelik kasalar değişen boyut ve özelliklerine fiyatlandırılmaktadır. Her ailenin maddi ve manevi açıdan değerli tüm eşyalarının kaybolmadan saklanabilmesi için çelik kasalar değişen aralıktan oluşan fiyatlarla her bütçeye uygun zengin seçenekler ile sunulmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.