Kargo Bedava

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
1 2

Ev Tipi Çelik Kasa

Ev tipi çelik kasa modelleri evde değerli eşyalarını muhafaza etmek isteyenlere özel olarak üretilmektedir. Boyut, işlevsellik ve özellikler bakımından evde kullanıma göre şekillenen bu çelik kasalar son teknoloji ile sizlere sunulmakta. Herkesin ihtiyacına karşılık verebilmek için çeşitli özelliklerde üretilmektedir. Evde kullanılacağı için genel olarak ev tipi kasalar küçük boyutlu tercih edilir. Boyutlar evrakların girebileceği boyda olabileceği gibi bir laptop bilgisayarın girebileceği boyutlarda da olabilmektedir. Boyut olarak tamamen sizin ne kadar eşya saklayacağınıza ve evinizdeki yerin müsaitlik durumuna bağlıdır. Evde kullanılacak olan kasalar aynı zamanda montajlama teknikleri ile sabitlenmektedir. Bu imkan sayesinde küçük boyutlu kasaları evinizde zor bulunabilecek bir yere saklama şansınız olacaktır. Örnek olarak bir dolaba kasanızı saklamak istediğinizde kasa zemin ve duvardan sabitlenebilir. Sabitleme işlemi çelik dübellerle yapıldığı için oldukça sağlam olacaktır. Buda herhangi bir hırsızlık durumunda kasanın yerinden alınmasını engelleyecektir.

Çelik ev tipi kasalar sadece bu özellikleri ile değil elektronik şifre, dijital ekran, yedek anahtar özellikleri bulunmakta. Eğer kasa içerisinde muhafaza ettiğiniz eşyanın yangın gibi durumlardan etkilenmemesini istiyorsanız bu durumda yangın sertifikalı ürünleri inceleyebilirsiniz. 1000 dereceye kadar ısıya duyarlı, içeriye ısı geçirmeyen, ısıya 1 saate kadar direnç gösteren kasaları tercih edebilirsiniz. Güçlendirilmiş çelikten üretilen kasalar darbeler dayanıklı olduğu gibi kesici veya delici makinelere karşıda çok yüksek direnç göstererek izinsiz açılması engellenmekte. Ev tipi çelik kaslar sizlere ülkemizin en iyi markaları ile sunulmakta. Valberg, Kale, Nato Safe, Yale kasa markaların alanında ürettikleri en iyi modellerine firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatların yanı sıra peşin fiyatına kredi kartına 6 ay vade ile sizlere ödeme kolaylığı da sunulmaktadır. Sizlerde evinizde güven içerisinde olmak istiyorsanız ev tipi kasa modellerini inceleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Ev Tipi Çelik Kasa Tavsiye Ettiklerimiz

Ev tipi çelik kasa tavsiye ederken müşterilerimizin kasa içerisinde neler muhafaza edeceğini düşünmelerini isteriz. Kasa içerisinde çok fazla para, değerli eşya muhafaza edecek iseniz mutlaka kasa duvarı ve kapağında beton bulunan kasaları tercih etmelisiniz. Ürün çeşitlerimiz arasında bulunan kendi markalarımız olup duvarlarında ve kapağında beton bulunan bir çok çelik kasa bulunmaktadır. Bunlar Set Çelik, Nato Safe ve Valberg kasalardır.  Elektronik şifreli ev tipi çelik kasa tercih edecekseniz mutlaka elektronik şifre paneli sertifikalı olduğuna dikkat etmelisiniz. Piyasada bulunan bir çok elektronik şifre paneli hırsızlar tarafından kolaylıkla açılabilmektedir.

Ev Tipi Çelik Kasa Montajı Nasıl Yapılır ?

Ev ortamında kullanılan tüm çelik kasaların montaj yapılması gerektiğini tavsiye etmekteyiz. Ev ortamı için tasarlanan bir çok çelik kasanın ağırlığı bazen 10kg ile başlayıp 50kg'ye kadar çıkabiliyor. Bu ağırlıklar hırsızların kolaylıkla kucaklayıp götürebileceği kasa çeşitleridir. Peki gelelim ev tipi çelik kasa montajı nasıl yapılır ? Ürün çeşitlerimiz arasında bulunan neredeyse tüm çelik kasalar he zeminden hemde duvardan bazıları ise sadece zeminden montaj yapılabilmekte olup montaj yuvaları hazır durumda olup montaj vidaları kasa paketi içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır. Montaj yapılması durumunda hırsızlık girişimlerinde hırsızlar kasanızı taşımakta zorluk çekeceklerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.