Kargo Bedava

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Ticari Çelik Kasalar

Ticari çelik kasalar, işletmelerde kullanılan ve değerli eşyaların güvenliğini sağlayan en önemli ürünlerdir. Günümüzde güvenliğin sağlanması için artık ek çabalar göstermek mecburiyetinde kalmaktayız. Özellikle ticarethanelerimizde emeklerimizin karşılığı olan değerli eşyaların güvenle muhafaza edilmesi çok önemlidir. Güvenlik kameraları, şifreli kapılar ne yazık ki tam olarak güvenliği sağlamamakta. Eşyalarınızın güven içerisinde saklanması için çelik kasa modellerini tercih edebilirsiniz.

Ticari işletmeler arasında özellikle döviz bürosu, kuyumcu gibi işletmeler ticari çelik kasa modellerine daha çok ihtiyaç duyarlar. Her iki işletmede değerli kağıt ve madenleri muhafaza etmek zorundadır. Belirli miktardaki değerli eşyaların işletmede kalması gerektiği için güven içerisinde saklanması çelik kasalar ile mümkün olmaktadır. Bu konuda sizlere ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak çelik kasa modellerini sunmaktayız. Farklı özelliklerde üretilen çelik kasa modelleri sayesinde işinize ve bulunduğunuz yere uygun olarak çelik kasa temi edebilirsiniz.

Kasalar büyüklüklerine göre belirli kalınlıklarda üretilmekte. Dijital ekranlı ve elektronik şifreli modellerde elektronik şifrenin yanı sıra anahtar ile de kilit açma imkanı bulunmakta. Anahtarın yedeği de verildiği için kaybetme durumlarında ek önlem alınmakta. Ticari çelik kasaların matkap, çekiç veya farklı araçlar ile darbeye dayanıklı olması için kullanılan çelik sulama ile güçlendirilmiştir. Kasaların darbeye karşı olan dayanıklılığı ısıya karşıda devam etmekte. Çok yüksek ısılara yüksek direnç göstermesi kasa içerisinde bulunan değerli eşyalarınızın güvenliğini üst seviyeye çıkarmakta.

Deprem, yangın, su baskını gibi afetlerde ticari çelik kasalar, kasa içerisindeki değerli eşyaları korumak içinde özel olarak imal edilmektedir. Eşyalarınızı korumak için her türlü ihtimal düşünülerek farklı özelliklerde üretilmiş olan bu çelik kasalar sayesinde güven içerisinde olacaksınız. Her zaman en iyiyi sunan firmamızın kasa çeşitlerini inceleyerek siparişinizi vererek sizlerde artık işletmenizde güvende olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.