Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Laptop Çelik Kasalar

Bilgi, çağımızın en değerli araçlarından biridir. Birçok bilgi sayesinde sanayi, tarım, tıp, finans alanında büyük işler başarılmaktadır. Bu kadar önemli olması da bilginin saklanma ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Bilgilerin en iyi saklanma aracı bilgisayarlardır. Bilgisayarlar aynı zamanda belge saklamak içinse oldukça müsait bir cihazdır. İçerisinde sayfalar dolu bilgiyi rahatlıkla saklayabilirsiniz. Bilgisayarların güvenliğini korumak için şifre oluşturabilirsiniz. Ancak şifrelerde kırılabilir. Bu nedenle bilgisayarın tamamen saklanma ihtiyacı ortaya çıkabilir. Laptop çelik kasalar bu amaç için üretilmiş kasa çeşitleridir.

Standart bir laptopun sığabileceği bu kasalar bilgisayarlarınızın güvenliğini kolayca sağlayacaktır. Sizlere sunduğumuz kasa modellerinde güvenliğinizi artırmaya yönelik birçok özellik bulunmaktadır. Bunların başında elektronik şifre ve anahtar gelmektedir. Dilediğiniz gibi 6 haneli bir şifre belirleyerek elektronik şifre ile kasa kapağının açılmasını sağlayabilirsiniz. Bir diğer yandan da anahtar da kapı açılması için size verilen bir araçtır. Şifre girdiğiniz ekranın ışıklı olması da karanlık ortamlarda rahatlıkla şifrenizi girmeye olanak sağlar. Kasalara birkaç defa yanlış şifre girilmesi sonrasında kasalar belirli bir süre şifre kabul etmemektedir. Buda herhangi bir hırsızlık olayında zaman kazanmak için önemli bir özelliktir.

Laptop çelik kasa modellerinde güvenliğin en üst düzeyde olması için çeşitli afetlere karşı da önlemler alınabilmektedir. Çelik kasanın özelliğine göre yangına dayanıklı çelik kasa modellerini seçebilirsiniz. Bu modeller çok yüksek ısı derecelerine kadar dayanıklılık göstermektedir. Herhangi bir yangın durumunda çevreye zarar gelse de kasanız sağlam kalacak ve laptopunuz güven içerisinde muhafaza edilecektir. Kale ve Yale çelik kasa markalarının laptoplara özel olarak ürettiği ürünlerden ihtiyaçlarınıza göre uygun olanı seçip kolay bir şekilde siparişinizi verebilirsiniz. Firmamız siparişlerinizi hızlı ve güvenilir nakliye ile sizlere çelik kasalarınızı ulaştıractır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.