Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları


1- www.kasamerkezi.com.tr e-ticaret Mağazamızda satışa sunduğumuz Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici ve/veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

2-Bu bağlamda satın almış olduğunuz üründe herhangi bir arıza çıkması durumunda,ürünün kullanma kılavuzu veya prospektüs üzerinde bulunan teknik destek hattının aranarak,arıza kaydı oluşturulması gerekmektedir.

3-Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargonuzu teslim alırken  ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

4-Müşterinin olası bir arıza durumunda,arızanın giderilmesi için yetkili servislerden destek alamaması gibi bir durum ortaya çıktığı taktirde, www.kasamerkezi.com.tr ekibi olarak bizler sorunun giderilmesi için elimizden gelen tüm yetki ve imkanlarla arızanın giderilmesi için çalışacağımızı garanti ederiz. 

Ürün İade Koşulları

5-Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

6-Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.