Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Çelik kasa ve kıymetli evrak saklama kasaları alanında, 2004 senesinden bu yana faaliyet göstermekteyiz. Hali hazırda İstanbul Anadolu yakasında 2 adet aktif satış noktamız bulunmaktadır.

Kavacık’ta bulunan mağazamız 2005 yılında, Ümraniye mağazamız ise 2014 yılında hizmete açılmıştır.

Ümraniye mağazamızda, satışını yaptığımız kasa gruplarının büyük bölümü bire bir sergilenmektedir.

İstediğiniz zaman ziyaret edebilir, kasalarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ümraniye mağaza iletişim bilgilerine, sitemizin iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Kavacık’ta bulunan iş yerimizde, daha ziyade ev ve ofis tipi kasaların teşhiri, yetkili servislik faaliyetleri ve elektronik kilit sistemleri konularında hizmet verilmektedir.

“Türkiye’nin en dinamik kasa satış sitesi “ Sloganı ile yayın hayatına başlayan, online kasa satış sitemiz www.kasamerkezi.com.tr  den,siz değerli ziyaretçilerimiz ürünlerimizi inceleyebilir,iletişim formlarımızla bize yazabilir, canlı destek linkine tıklayarak mesai saatleri içerisinde satış bölümümüzden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şirketimiz, satışını yaptığı ürünlerin % 93’e yakın bir bölümünü her an stoklarında mevcut bulundurmaktadır. Müşterilerimizden gelen siparişler, geliş sırasına göre işleme alınmakta, sipariş edilen ürünün türü ve gideceği bölgeye göre 1 - 5 gün içerisinde sevk edilmektedir.

Türkiye’de küçük ve orta ölçekli işletmeler, hastaneler, oteller ve misafirhaneler, fabrikalar, ofisler ve binlerce konutta, şirketimizden satın alınan çelik para kasaları ve yangına dayanıklı evrak kasaları kullanılmaktadır.

Şirketimiz 2013 ve 2014 yılları içerisinde çeşitli yurtdışı bağlantılar kurmuştur. Bu bağlantılar neticesinde, Avusturya’dan kapı kilitleri ithalatı, Kanada’dan akülü yük taşıma araçları ve Avrupa’dan Yangına dayanıklı evrak kasaları ithalatları gerçekleştirmiştir.

ACR Kilitleme Sistemleri, ana ürün grubu olan çelik kasa alanında, önümüzdeki günlerde, İstanbul başta olmak üzere, İzmir, Ankara, Bursa, Samsun, Adana gibi illerde bayilik sistemi çalışmalarına başlamayı planlamaktadır.

Şirketimiz yeniliğe ve gelişime açık, yeni iş ve pazarlama kanallarına hızlı tepki verebilen genç bir yönetime sahiptir. Bu bağlamda yeni iş modelleri, ortak satış projeleri gibi konularda sizlerden gelecek öneri ve tekliflere açık olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bizim işimiz, menkul değerleriniz ve kıymetli evraklarınızı en iyi şekilde korumanızı sağlamak için ürünler ve çözümler sunmaktır.

 

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.