Kargo Bedava

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Otel Kasaları

Otel sahipleri müşterilerinin odalarında her zaman güvenle kalmalarını ister. Bunu sağlamak içinse dış güvenliğin yanı sıra oda içerisinde de otel ziyaretçilerinin özel eşyalarını saklayabileceği alanlar oluşturmalıdır. Otelde konaklayanların özellikle mücevher, para, değerli evrak gibi değerli eşyalarını muhafaza etmesi için otel odalarına otel kasaları yerleştirilmelidir. Bu kasalar otelde konaklayanların eşyalarının üst seviyede korunması için oldukça önemlidir.

Otel kasaları odalarda muhafaza edileceği için küçük boyutlarda olmaktadır. Farklı boyutlarda üretilen kasalar evrak boyutunda, laptop boyutunda üretilebileceği gibi orta veya büyük boylarda, bir veya iki raflı olarak da üretilmektedir. Bu tamamen otelin ihtiyaç duyduğu boyutlara bağlıdır. Bu kasalarda motorlu sürgülü modeller daha sık kullanılmaktadır. Özellikle dijital ekran olması büyük önem taşımakta. Bunun nedeni ise her gelen müşterinin kendine özel şifre belirlemek isteme ihtiyacıdır. Doğal olarak her müşterinin şifre değiştirmesi için dijital ekranlı kasaları müşterilerinize sunmak onların daha rahat kasayı kullanmasına olanak sağlayacaktır.

Kasalar bulunduğu yerden alınıp götürülme riskine karşı ayrıca korunmaktadır. Otel kasaları, bulunacakları yerde zemin ve duvara çelik dübeller ile sabitlenmektedir. Oldukça sağlam olan bu mekanizmalar gerekli montaj işlemleri ile sabitlenmekte ve kasanın bulunduğu yerden alınması engellenmektedir. Çelik kasalarda aynı zamanda kullanıcı ve master şifresi de bulunmaktadır. Master şifresi otel yöneticilerinin kullandığı ve şifrelerin yöntemi için kullanılabilen şifredir. Işık aydınlatma sistemleri ile karanlıkta kolay bir şekilde şifre girişi yapılabilmekte. Kasanın pilinin azaldığı durumlarda uyarı vererek pil değişiminin zamanında yapılması sağlanmakta. Kale, Valberg, Yale markalarının ürettiği yüksek güvenlik önlemlerine sahip ve uzun süre sorunsuz kullanabileceğiniz otel kasaları sayesinde artık sizlerde müşterilerinizin değerli eşyalarını muhafaza etmesini sağlayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz ürünler garantilidir ve kolay ödeme yöntemleri ile uygun bütçeler ile çelik kasalara sahip olmanız sağlanmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.