Gizlilik ve Güvenlik Sayfası

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üye adı veya şifrenizi hatırlamamanız halinde bizimle iletişime geçip,mevcut üyeliğinizin sıfırlanmasını sağlayabilir,daha sonra sitemize tekrar yeni bilgilerinizle üye olabilirsiniz.

Sitemiz 128 kb SSL sertifikasına sahiptir.
Ödeme altyapısı sağlayıcımız İ-para Dünyada ve Türkiyede yüzbinlerce üyesi bulunan sektörün en güvenli online ödeme hizmetleri sağlayıcısıdır.

Kredi kartı bilgileriniz sitemizde kesinlikle barındırılmamaktadır.
Bunun garantisini ödeme adımları ayfasında yönlendirildiğiniz linkdeki yeşil adres barına bakarak anlayabilir veya sitenin güvenlik sertifikasını sorgulatabilirsiniz. 

Sitemizden satın almış olduğunuz ürünler hakkında,sizin yazılı izniniz olmadan 2. ve 3. şahıslara sipariş içeriği,fiyatı veya teknik detayları konusunda bir bilgi verilmemektedir.
Sadece resmi makamlar tarafından bu anlamda bir talep olduğu takdirde,hukuk kuralları müsade ettiği kadarı ile bilgi paylaşımı yapılabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.