Görünüm:
1 2
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
1 2

Valberg Çelik Kasa

Valberg çelik kasa, güçlü ve güvenilir yapısıyla Avrupa’nın ve dünyanın birçok ülkesinde ilk sırada tercih edilen markalardan bir tanesidir. Valberg kasa ürünleri, güvenlik sertifikalı çelik kasa sınıfında yer almaktadır. Bunun yanında Valberg markası, yangın sertifikalı kasa da üreten ender markalardan bir tanesidir.

Valberg çelik kasa ürünleri, evinizdeki ve iş yerinizdeki ihtiyaçlarınızı %100 oranında karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Altın, para gibi değerli eşyalarınızı, buna ek olarak önemli evrak ve dökümanlarınızı da Valberg kasa ürünleriyle güvende tutabilirsiniz. Kolayca monte edilen yapısıyla Valberg kasa ürünleri, yer kaplamaz ve bulunduğunuz ortamda görüntü kirliliğinin aksine ortama şık da bir hava katar. Bununla beraber güvenlik sertifikalı kasa olan ürünleri monte edildiği yerden sökülemediği için hırsızlık olaylarına karşı da ekstra bir önemli alınmış hale gelir. Aynı zamanda yangın gibi durumlarda kasanız yangın sertifikalı kasa olan Valberg ürünleri, tercih edilen ürünler arasında ilk sırada gelmektedir. Valberg kasa gövdesinde bulunan iki katman arası ısı geçirmez beton dolguya sahip olduğunu da belirtmekte fayda var.

Valberg kasa modellerinden bahsederken, kullanım alanlarını ev ve iş yeri olarak tanımlasak da bu ürünleri kullanabileceğiniz birçok alan bulunmaktadır. İş yerinize göre, boyut seçenekleri de son derece farklıdır ve çok sayıda alternatif seçeneğiniz bulunmaktadır. Kilitli ve anahtarlı seçenekleri bulunan Valberg modelleri, genel olarak evrak kasası olarak kullanılmaktadır.  Buna ek olarak dilerseniz, altın, gümüş, takı hatta laptop, telefon gibi önemli bilgiler içeren teknolojik cihazlarını korumak adına da Valberg çelik kasa modellerini tercih edebilirsiniz.

Hırsızlık olaylarında tehlikeyi en aza indirmek için yüksek güvenlik önemleri barındıran Valberg kasalar, aynı zamanda 1000 dereceye kadar ısıya dayanıklılığıyla da ön plana çıkıyor. Yangın sertifikalı kasa ünvanıyla 1 saate kadar kasa içerisindeki evraklarınızı ve dökümanlarınızı koruyabilirsiniz. 2 yıl garantisi olan Valberg kasa modelleri, aynı zamanda İstanbul içi hızlı teslimatla da kısa sürede sizlere ulaştırılmaktadır. Eğer İstanbul dışından Valberg kasa modellerinden birini sipariş ederseniz de uygun yöntemlerle kasanız yine size birkaç gün içinde teslim edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.