Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Valberg Çelik Kasa

Yangın ve güvenlik sertifikalarına sahip Valberg çelik kasa dünyanın en çok tercih edilen çelik kasa markaları arasında yer alıyor. Tamamen kullanıcının ihtiyaçlarına göre tasarlanan çelik kasa modelleri farklı boy ve özelliklerle satışa sunuluyor. Sizde evinizde ya da iş yerinizde güvenle tercih edeceğiniz çelik kasaları seçerken ihtiyaçlarınıza yanıt veren modelleri tercih etmelisiniz. Avrupa ve dünyanın en önemli çelik kasa üreticiler arasında yer alan Valberg ürünlerinin tek satıcısı olan firmamız ile sizde evrak ve para yerine geçecek değerli eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.  Önemli evraklarınızı ve dosyalarınızı artık daha güvenli bir şekilde saklamak isterseniz, yangın ve güvenlik sertifikalı çelik kasaları tercih etmelisiniz. Valberg çelik kasa özellikleri ve boyutları değiştikçe fiyat farklılıkları da kasa modelleri arasında olabiliyor. Kasa fiyatları ve özelliklerini karşılaştırarak en ideal çelik kasayı seçmek için sitemize göz atamanız yeterlidir.

Valberg Çelik Kasa Fiyatları

Farklı ihtiyaç ve taleplere göre dizayn edilen Valberg çelik kasa fiyatları günümüzde her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. Çalınmasını istemediğiniz ve yangın tehlikelerine karşı korumak istediğiniz evraklarınızı sizde artık Valberg çelik kasa ile koruyabilirsiniz. Günümüzde çelik kasalar birçok özelliğe sahip olup yangın ve darbelere karşı son derece güvenilir alt yapı ile tasarlanarak üretiliyor. Dünyanın önde gelen çelik kasa üreticileri arasında yer alan Valberg çelik kasaları 1000 derece sıcaklığa karşı tamamen dayanıklı özelliklerle üretilmiştir. Bunun yanı sıra kesici ve delici tüm darbelere karşı ileri teknolojik imkanlarla üretilen çelik kasalar günümüzün en güvenilir çelik kasa üreticileri arasında yer alıyor. Tüm bu özellikleri ve çelik kasa ebatlarını karşılaştırdığımızda sizde çelik kasalarınızı seçerken en uygun fiyat seçenekleri ile kurumsal web sitemizden kolayca seçebilirsiniz. Türkiye’nin tek satıcı bayiliğini üstlendiği adreslerden biri olan firmamız Valberg çelik kasa fiyatları konusunda müşterilerine avantajlı fiyat seçenekleri ile hizmet sunuyor. Sizde firmamızı tercih ederek dilediğiniz kasayı seçmek isterseniz, şu kasa modellerine bakarak ihtiyaç ve bütçenize hitap eden çelik kasa modellerini tercih edebilirsiniz.

Eğer küçük bir kasa benim işimi görür diyorsanız, Valberg SB 290 elektronik çelik kasa, Valberg SB 300 elektronik çelik kasa ve Valberg SB 450 elektronik çelik kasa gibi kasaları tercih edebilirsiniz. Evrak ve klasörlerinizi saklamak içinse Valberg FRS 93 anahtar ve elektronik şifreli yangın sertifikalı çelik kasa, Valberg Granit 90 yangın güvenlik sertifikalı çelik kasa modellerine bakabilirsiniz. Bunun yanı sıra Valberg FRS 120 yangın sertifikalı çelik kasa, Valberg Garant 95 yangın ve güvenlik sertifikalı çelik kasa, Valberg Garant 67 yangın ve güvenlik sertifikalı çelik kasa gibi kasaların arasından fiyat ve özellik bakımından ilginizi çeken modellerini tercih edebilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.