Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Para Kasası

Para kasası farklı modeller ile satışa sunulan ürünler arasında yer alıyor. Gün geçtikçe insanlar değerli eşyalarını korumak adına daha fazla güvenlik önlerine ihtiyaç duyabilir. Değerli eşyaların korunması için tercih edilen yollardan biri de kasa kullanımıdır. Kasalar yüksek güvenlik imkanı sunan ürünler olup değerli birçok eşyayı korumak için kullanılır. Montaj imkanının da bulunması sayesinde kasalar çok tercih edilen güvenlik yöntemlerindendir. Değerli eşya denilince akla ilk gelen şey paradır. Paraların bankaya yatırılması veya iyi bir şekilde korunması gerekir. Bu koruma da kasalar ile sağlanabilir. Günümüzde paraların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi için para kasası kullanılır. Bu kasalar genellikle elektronik şifreleme sistemine sahiptir. Elektronik şifreleme sistemi güvenilir bir sistemdir. Ancak önemli bir sorun oluştuğu zaman kullanılması için anahtarlar da verilir.

Para kasaları yüksek miktarda para korumak isteyenler için idealdir. Çelikten yapılan bu kasalar dayanıklı modeller olarak kullanılır. Güçlendirilmiş duvarlı modeller, kesilmeye ve delinmeye karşı korunaklı modeller ve benzeri para kasaları yüksek güvenlik imkanı sunar. Bu kasalar isteğe bağlı olarak elektronik şifrelenebilir veya sadece anahtar ile de kullanılabilir. Özellikle evlerde ve ofislerde para kasalarına ihtiyaç duyulabilir. Para kasaları çalınmaya ve zarar görmeye karşı özel olarak tasarlanmış olup çok korunaklı bir yapıdadır.  U sayede paraların güvenle tutulabileceği ürünlerdir. Aynı zamanda farklı boyutlarda kullanım imkanı vardır.

Para Kasası Fiyatları

Para kasaları yüksek güvenlik önlemine sahip kullanışlı kasalardır. Bu kasalar çelik yapıları ile kullanılabilir. Bu sayede oldukça dayanıklıdır. Paraların saklanması için ev, ofis gibi ortamlarda para kasaları oldukça faydalı olur. Hem elektronik şifreleme hem de anahtarlı kullanım ile para kasaları rahat bir kullanım imkanı sunar. Güçlü yapısı ve duvarları ile de para kasaları uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Para kasalarının fiyatları belirli miktara sahip değildir. Seçilen para kasasının güvenlik seviyesine, dayanıklılığına, özelliklerine ve benzeri şeylere göre fiyatlar üzerinde değişimler olabilir. Fiyatı belirleyen tamamen kasanın modelidir. Daha büyük ve donanımlı modeller fiyat bakımından daha yüksek olurken ortalama modeller daha normal fiyatlarda olur. Ancak en düşük fiyatlı para kasaları bile çok dayanıklı ve kullanışlıdır. Bu sayede herkese uygun para kasaları mevcuttur. Para kasası fiyatları bu şekilde kasa özelliklerine bağlı olarak değişir.

Para Kasası Montajı

Kasalar kullanıma sunuldukları zaman güvenlik derecelerini artırmaya yarayan bazı imkanlar da verilir. Para kasaları montajlanabilir olması sebebiyle çok iyi bir güvenlik sunar. Montajlanan para kasaları yerlerinden oynatılamaz ve böylece hırsızlar tarafından çalışmasına imkan verilmez. Bu kasaların montajı oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bunun için montaj vidaları kullanılır. Kasa içerisindeki deliklere montaj vidaları yerleştirilir ve duvara ya da zemine montaj yapılır. Bu şekilde para kasası montajı düzgün bir şekilde yapılır. Para kasasına ihtiyaç duyuyorsanız firmamızdan hizmet alarak bu kasalara sahip olabilirsiniz. Hizmetimizden yararlanmak için bizimle her zaman iletişim kurabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.