Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Duvar Kasaları

Hırsızlık olayının çok fazla artış göstermiş olduğu günümüzde değerli eşyalarınızı, evraklarınızı, takı ve paralarınızı evinizde rahatça muhafaza edebilmeniz için üretilen duvar kasaları son yıllarda çok fazla talep görmektedir. Duvar kasalarının en önemli özelliği güvenilir ürünler olmasıdır. Duvar kasaları duvara ve zemine istediğiniz yere dilediğiniz şekilde monte edilebilme özelliğine sahip olan kasa modelleridir. Duvar kasalarının güvenilirliği ve sağlamlığı kanıtlanmış ve sertifikalı ürünlerdir. Duvar kasaları, şifreli ve anahtarlı kasalar olmak üzere dilediğiniz modelde üretiliyor. Duvar kasaları yapıları itibari ile yangına, darbelere ve zorlanmalara karşı son derece dayanıklı ürünlerdir. Duvar kasası seçerken üç kriteri göz önüne alabilirsiniz. Kasanın boyu, kasanın kilitlenme mekanizması ve kasanın şekli kasa seçiminde dilediğiniz şekilde seçebileceğiniz özellikte üretilmiştir. Kasayı yerleştireceğiniz mekanın dekorasyonuna uygun olarak renk ve şekilde kasanızı seçebilirsiniz. Duvar kasalarını içerisi genellikle kadife kaplı olup, içerisi bordo ve siyah renkli şık bir tasarıma sahiptir. Duvar kasaları yaklaşık olarak 16 kilogram ağırlığına sahiptirler. Duvar kasalarının garanti süreleri çelik aksam ve elektronik ekipman olmak üzere iki ayrı şekilde düzenlenir. Çelik aksamların kalite süresi genellikle beş yıl iken elektronik kilit mekanizmalarının garanti süresi iki yıl sürmektedir. Duvar kasalarının özellikleri kadar duvar kasasının içerisinde saklamış olduğunuz ürünlerin yapısı da önemlidir.

Gömme Duvar Kasaları

Gömme duvar kasaları iş yerlerinde, evlerde ve size özel diğer alanlarda gizlilik ön planda tutularak görünmeyecek şekilde monte edilen ve üretilen kasadır. Gömme duvar kasaları gizlilik ön planda tutulduğu için genellikle mekanın içinde görünmezler. Gömme duvar kasaları yangına karşı dayanıklı ve hırsızlar tarafından bulunma özelliğine sahip olan kasadır. Gömme kasalar dolap, tablo ve ev aksesuarları gibi ürünler ile kamufle edildiğinde hırsızlar tarafından kolay bir şekilde bulunmayan kasadır. Hızlı tarafından bulunulduğunda bile elektronik şifreleme ve alarm sistemi devreye girerek hırsızlığa karşı korunaklıdır. Gömme duvar kasalarının güvenlik sertifikası, yangın sertifikası ve elektronik şifreleme özellikleri mevcuttur. Gömme duvar kasaları genel olarak kişi isteğine göre üretilir. Kasanın boyutu ve genişliği müşterinin ihtiyacına ve montelenecek alanın özelliğine göre de seçilebilir.  

Duvar Kasası Fiyatları

Duvar kasası fiyatları belirlenirken kasanın boyutu, üretim malzemesinin yapısı, kilit mekanizması, kasanın sahip olduğu güvenlik ve yangın sertifikaları gibi özellikleri göz önüne alınarak bir fiyat belirlenir. Duvar kasaları genel itibari ile bakıldığında pahalı gibi görünse de kasanın sizlere vermiş olduğu hizmet değerli evrak ve eşyalarınızın uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde saklaması nedeni ile iyi bir yatırım aracıdır. Sizlerde evlerinizde ve iş yerlerinizde değerli eşyalarınızı yangın, hırsızlık ve kaybolma gibi tehlikelere karşı koruma altına almak isterseniz sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmetimizden yararlanabilirsiniz.  Detaylı bilgi için sitemize göz atabilir iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.