Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
1 2

Yüksek Koruma İçin Yale Çelik Kasalar

Yale çelik kasa günümüzdeki hırsızlık olaylarına karşı önlem almak ve önemli eşyalarınızı güvende tutmanız için birbirinden sağlam kasalar sunuyor. Para kasası denince sizin de aklınıza televizyonlardan gördüğünüz kısa sürede açılabilen kasalar geliyorsa bunları unutun. Çünkü Yale kasa sistemleri kurşun geçirmez, matkap gibi cihazlardan etkilenmez, elektrikli testere gibi ciddi zararlar verebilecek her türlü cihaza karşı yüksek koruma sunmaktadır.

Kasa sistemleri konusunda uzman olan ve yıllardır bu sektör içerisinde bulunan Yale kasa, sunmuş olduğu özel güvenlikli kasalar ile sektöründe öncü adreslerden olmaya devam ediyor. Güvenliğin ve gizliliğin öne çıktığı para kasaları ve evrak kasaları gibi konularda size geniş bir ürün yelpazesi sunacak olan Yale kasadan ihtiyacınız olan seçeneği kolaylıkla bulabilirsiniz.

Eski kasa modellerinin aksine mümkün olduğunca dikkat çekmeyen ve kolaylıkla kamufle edilebilecek kasalar hazırlayan Yale markasının ürünleri ile paralarınızı rahatlıkla saklayabilirsiniz. Yale para kasası farklı boyutlarda ve özelliklerde hazırlandığı gibi duruşu ile de modernliğini konuşturan tasarımlardan oluşmaktadır. Ayrıca uygun fiyat garantisi ile de sizlerin karşısına bütçe dostu güvenlik önlemi olarak çıkmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.