Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
1 2

Yale Çelik Kasa

Yale, Assa Abloy firmasına ait olan bir firmadır ve 125 ülkeden müşterilerine güvenli bir çelik kasa hizmeti vermektedir. Önemli evrak ve dökümanlarınızı, altın vb. değerli eşyalarınızı Yale Çelik Kasa modelleri sayesinde sıkıntı yaşamadan güven altına alabilirsiniz.

Yale çelik kasa markasının YSM serisi olan bu modeller, güvenlik sertifikasına sahiptir ve bu kasaların kapakları delinmeye ve kesilmeye dirençlidir. Yani bu kasalar sayesinde hırsızlık gibi durumlarda evraklarınız ya da değerli eşyalarınız güven altındadır. Buna ek olarak YFM serisi ürünlerde yangına karşı dayanıklıdır ve yüksek ısılara karşı koyabilmektedir. Bu gibi durumlarda da sizin için önemli olan her şey yine sorunsuz bir şekilde korunmuş olacaktır. YFM ve YSM serisi ürünlerin sahip olduğu bu güvenlik sertifikaları, uluslararası standartlara göre belirlenmiş ve Yale Çelik kasa modellerine verilmiştir. 

Yale çelik kasalar, YSM ve YFM modellerinde sizler için sınırsız güvenliğin sınırlarını zorluyor. Gerek ev tipi, gerekse profesyonel tip kasa modelleriyle evraklarınızı ve değerli eşyalarınızı yüksek güvenlik önlemleriyle koruyor. 6 şifreli çift taraflı manuel kilitleme anahtar mekanizması sayesinde içerisine ulaşılmasını imkansız hale getiren Yale çelik kasa modellerinin güçlendirilmiş menteşeleri de ekstra güvenlik sağlamaktadır.

YSM ve YFM modellerindeki kapı ile kilitleme mekanizması arasında delinmeye karşı güçlendirilmiş çelik barların olması da yine sizler için ekstra güvenlik dolayısıyla ekstra memnuniyet sunmaktadır.

Yale çelik kasa ürünlerinin tercih eden müşterilerinin işlerini kolaylaştıracak çok sayıda özelliği bulunmaktadır. Özellikle YSM ve YFM modellerinin sahip olduğu sertifikalar, Yale çelik kasalar rakiplerin bir adım öne çıkarmaktadır.

Yale çelik kasa ürünlerine sahip olmak ise çok kolay. Sitemizden siparişinizi vererek İstanbul içi hızlı teslimatla hemen sahip olabilirsiniz. Eğer İstanbul dışı sipariş vermek istiyorsanız da yine satın almış olduğunuz ürüne kısa süre içerisinde güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.