Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Set Çelik Kasalar

Set çelik kasalar, ülkemizde üretilen ve en çok tercih edilen sağlamlık açısından müşterilerin memnun olduğu markalardan bir tanesidir. İnsanlar değerli eşyalarını koymak için artık tüm eşyalardan çekinir duruma geldi. Bazı insanlar bankaya bile para yatırmak istemiyor. O yüzden beton çelik kasalar da insanların en çok tercih ettiği kasalar arasında yer alıyor. Siz de parayı bankalara yatırmak istemeyen insanlardansanız eğer o zaman sizlere tam olarak güvenilir ve ayrıca TSE Belgeli olan bu kasaları tavsiye ediyoruz.

Bir kasanın TSE Belgesine sahip olduğu zaman ne olduğu bilinemeyebiliyor. Bu kasaların dayanıklılık oranları belgesiz olan kasalara göre daha yüksek. Bir kasaya bu şekilde bir belge almak için bir hayli uğraşmanız gerekiyor. Bu kasalar, dayanıklılık açısından çok kapasiteli ve sağlam yapılardan oluşmaktadır. Kasalar genellikle ofis, büyük iş yerleri ve evlerde bulundurulan muhafaza eşyalarından. Değerli eşyalarınızı, nakit paralarınızı bu şekilde güvenle saklayabilirsiniz. Ayrıca bazı insanlar sadece para için değil, daha çok evrak koymak için de bu kasaları tercih ediyor. Bir şirketin evrakları en değerli belgelerinden olduğu için onların kimsenin eline geçmemesi gerekiyor. Bu kasalarda muhafaza ettiğiniz belge ya da eşyalarınızın çalınma ihtimali kasaların sağlamlıklarından dolayı oldukça düşüyor. Çekik kasalarda kullanılan malzemeler kaliteli olduğu için ayrıca bu kasalar kesilmeye de dayanıklı oluyor. Ya da gerçekten sağlam ve ağır metaller kullanılan bu kasaları kaldırmakta çok zor. Ağır olduğundan dolayı kasayı çalındığı zaman bir yere götürmekte zorlaşmış oluyor. Ayrıca kasa satan firmaların müşterilerine sunduğu bir güzel özellik ise garanti vermesi. Yani kasaya nasıl garanti verilir diyorsanız eğer sizlere delinme, kesilmeye dayanıklılık gibi konularda firma garanti veriyor. Daha sonra o gibi yaşayacağınız sorunlar sonrasında garanti kapsamına giren bir problem var ise sizlere yardımcı oluyorlar.

  Kasalar çok uzun yıllar boyunca insanların değerli eşyalarını koymak ve saklamak için kullandığı eşyalar arasında yer alıyor. Ancak teknolojinin gelişmesi ile kasaların da yapılarında değişiklikler yapıldı. Bunun yanı sıra delici, kesici aletlerde gelişti. Bu kasalar yan ve kapaklarında kaliteli çelik malzemeler kullanıldığı için sizlere herhangi bir sorun yaşatmayacaktır. Ayrıca oluşacak delinme gibi problemler sonrasında firmaya götürerek garanti işlemlerinden de yararlanabilirsiniz. Set çelik kasa ile değerli şeyleri saklamak artık çok kolay.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.