Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Nato Safe Çelik Kasa

Çelik kasa tercihinde, ihtiyacınıza göre alım gerçekleştirmelisiniz. Doğru tür ve boyutlarda kasanızı tercih etmelisiniz. Kasanızın yerini belirledikten sonra, kasanın iç ve dış ölçülerini belirleyiniz. Doğru ölçüler ile içine saklayacağınız eşyaların, sığmama durumunu ortadan kaldırabilirsiniz. Önemli evraklar, altın gibi takılar, silah, para, elektronik cihazlar gibi hayatınızın bir parçası olan bu değerli eşyaları muhafaza edecek çelik kasalar, kesinlikle çok güvenli olmalıdır. Bu noktada, Nato Safe Çelik Kasa ile güvenliğinizi en üst seviyelere çıkarıyoruz.

Nato Safe Çelik Kasalar ve Ağır Kasalar

Çelik kasanızın güvenli olması en önemli hususlardandır. Güvenli bir çelik kasa seçiminde birçok detaya dikkat etmelisiniz. Dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı güvenli ve sağlam olmalıdır. Evinizdeki kişiler, çocuklar veya iş yerinizdeki çalışan kişilere karşı da tedbir alınmalıdır. Olası yangın çıkma ya da deprem vs. gibi doğal afetlere karşı da sağlam olmalıdır. Nato Safe Çelik Kasa, bu tür güvenlik konularında en ideal kasa seçim markasıdır. Güvenlik açısından ebat olarak da ağır çelik kasa tercih edilmelidir.

Güvenli Kilit Sistemi

Çelik kasalarda güvenli kilit sistemi de olmalıdır. Her şeyinizi emanet edeceğiniz çelik kasanızda, kilit sistemi de oldukça önemlidir. Kilit seçenekleri genelde; perdeli anahtarlı kilit sistemi, elektronik tuşlu şifreli kilit sistemi, parmak izli şifreli kilit sistemi ve manüel kilit sistemi, ayrıca kasa içerisinden kilitlenebilen kapaklı bölme seçenekleri vardır. Nato Safe Çelik Kasa ile bu tür seçeneklerdeki kilit sistemlerini tercih edebilirsiniz. Çelik kasa kilit sisteminde, kilit bölgesinin delinmeye veya kesilmeye karşı muhafazalı olması gerekmektedir. Bu durumlara karışı, kilit bölgesinde çelik bariyer olmalıdır. Ağır çelik kasa; kasa iç ve dış duvarı, kasa gövdesi ve kasa kapak kapısının hafif düzey ve üst düzeyde betonlu dolguya sahip olmasını ifade etmektedir. Darbe, delme, kesme ve patlatma gibi durumlara karşı da son derece güvenlidir.

Çelik Kasalarda Kullanılan Malzemeler

Çelik kasa seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda, kullanılan dolgu malzemesi, kasa saç kalınlığı ve kapılardaki fitillerdir. Bu tür özellikli kasalar çok daha güvenlidir. Isı geçirmeme özelliğine de sahiptir. Ağır çelik kasa, kullanılan dolgu malzemesi yani beton dolgusunun kalınlıkları ne türde çelik kasa tercih edeceğinize göre değişmektedir. Ne kadar fazla beton dolgusu malzemesi kullanılırsa, o kadar fazla da güvenlik seviyesini üst düzeye çıkarmış olursunuz.  ortadan kalkacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.