04.10.2017

Hırsızlara Karşı Dayanıklı Güvenlik Sertifikalı Kasalar

Hırsızlara Karşı Dayanıklı Güvenlik Sertifikalı Kasalar

Hırsızlık olaylarının her geçen gün artması insanların değerli eşyalarını daha güvenli yerlerde saklama ihtiyacını artırmakta. Hatta basit özelliklere sahip kasalar dahi artık güvenliği tam olarak sağlamakta yetersiz kalmakta. Bu nedenle değerli eşyalarını evde, ofiste saklamak isteyenler güvenlik sertifikalı kasalar tercih edilmeli. Güvenliğin üst düzey seviyede sağlanması için özel olarak tasarlanıp üretilen bu çelik kasalar değerli eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanmasına olanak sağlamakta.

Güvenlik sertifikalı kasalar, güçlendirilmiş çeliğin yanı sıra iki çelik arasında mermer tozu ve mozaik ile ortaya çıkarılan betonla güçlendirilmektedir. Bu özellikleri sayesinde dışarıdan gelebilecek darbelere karşı yüksek direnç gösterir. Kasanın yerinden alınması ve darbe ile açılmaya çalışılması durumlarında bunu engellemek için özel tasarlanan bu ürünler aynı zamanda lazer kesim ile üretildiği için bu tarz durumlara karşı önlemini almaktadır. Kasalar ihtiyacınıza göre farklı boyutlarda üretilmektedir. Evraklarınızı ve değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz büyük boy, birden fazla rafa sahip olan kasaların yanı sıra daha küçük tek gözlü kasalarda üretilmektedir.

Kasalar montajlama işlemleri içinde özel bölümlere sahiptir. Montajlama sayesinde zemin ve duvara sabitlenen kasaların yerinden çıkarılması engellenmektedir. Bu özellik küçük kasalar için daha da önemlidir. Çünkü küçük boyutlarda bulunan kalsalar insan gücü ile kaldırılabilecek ağırlıkta olduğu için sabitlenmesine daha çok özen gösterilmelidir. Güvenlik sertifikalı kasalarda elektronik şifrenin yanı sıra anahtarlı kasa açma imkanı da bulunmaktadır. Anahtar gelen olarak şifrenin unutulduğu durumlarda kullanılmaktadır. Kasaların içi aydınlatmalı da olabilmekte. Özellikle karanlık yerlerde kasanız muhafaza ediliyorsa kasanızı açtığınızda içerisini görebileceğiniz kadar bir ışığın olması kasanın daha kullanışlı hale gelmesini sağlar. Yüksek güvenlik önemlerine sahip Valberg ve Yale markalı kasalardan dilediğinizi seçip siparişinizi verebilir, sizlere kasaların ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.