Kargo Bedava

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 64 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Ofis Tipi Kasalar

Günümüz para transferlerini bankalar aracılığı ile yaparak paranın güvenliği en üst düzeyde sağlanmakta. Ancak bu değerli evrakların ve belirli miktardaki paraların güvenliği için tam olarak çözüm olmamakta. Ofislerde güven altına alınması gereken değerli eşyalar için ofis tipi kasalar kullanılmalıdır. Bu çelik kasa modelleri farklı ölçülerde ihtiyaçlara göre üretilmekte. Farklı özelliklere sahip olan kasalar değerli eşyaların güvenliğini ofis ortamında sağlamaktadır.

Ofis tipi kasalar farklı markalarla sizlere sunulmakta. Boyut olarak büyük, birçok rafa sahip ve ayarlanabilir raf özelliği bulunan kasalar değerli eşyanın çok olduğu durumlarda tercih edilebilir. Bu tip büyük ofis kasaları yüksek miktarda parayı güvenle muhafaza edebileceği gibi değerli evraklarınızın da güvenliğini sağlayacaktır. Büyük ofis kasalarını kullanmak için yeterli alana sahip olmanız gerekir. Kasa istenildiği taktirde sabitlenerek herhangi bir hırsızlık olayına karşı ek tedbir alınmış olur.

Ofislerinizde evrak saklamak için kullanacağınız kasalarda ise daha küçük boyutları tercih edebilirsiniz. Çek, senet, bono, yedek DVD, harddisk, flash bellek gibi önemli eşyalarınızın kolay bir şekilde muhafaza edilmesini istiyorsanız evrak tipi kasaları tercih etmeniz hem kasanın bulunmasını zorlaştıracak hem de daha küçük bir alan ayırarak kasayı muhafaza edebileceksiniz. Evrak boy ofis kasaları zemin ve duvara çelik dübeller ile monta edilmekte ve böylelikle sağlam bir şekilde saklanabilmekte.

Her iki kasa içinde dijital ekran, elektronik şifre, anahtar, yangın sertifikalı özelliklere sahip modeller bulunmaktadır. Burada yapmanız gereken kendi ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirlemek ve ona göre ofis tipi kasa modellerinden birini seçmektir. Sizlere sunduğumuz kasalar uzun yıllar sorunsuzca kullanabileceğiniz, dayanıklı, sertifikalı ve her türlü hırsızlığa karşı güvenlik önlemli kasalardır. Bu kasa modelleri sayesinde değerli eşyalarınızın ofislerinizde her daim güvende olması için en iyi önlemi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.