Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Ofis Tipi Çelik Kasa

Yapılan faaliyet alanına göre iş yerlerinin para ve kıymetli evrak yoğunluğu değişmektedir. Alış verişlerde işyeri bünyesinde muhafaza edilen para ve kıymetli eşyalar güvenli ve sistemli bir yapıda saklanarak belirli kişi veya kişilerin sorumluluğu altında tutulmalıdır. İşyerinin güvenli ve gizli alanı olarak da ifade edilebilecek bu alanlar için Ofis Tipi Çelik Kasa modelleri birçok seçenekte sunulmaktadır.

Anahtarla açma dışında, başka yöntemlerde açılamayan çelik kasalar darbelere, yanmaya ve kırılmaya karşı dayanıklı çelik malzemelerden imal edilmiştir. Kasanın boyutları saklanacak olan kıymetli eşyanın boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. İş yerinde önemli evrakların nerede ve kimin sorumluluğunda tutulacağının belli olması tüm çalışanların işini kolaylaştıracak ve istenildiği zaman ulaşılabilir olduğu hissi ile uzun süreli ve kalıcı bir çözüm olacaktır.

Ofis Tipi Çelik Kasa Fiyatları

Çelik kasalar işyerlerinde kilit dışında herhangi bir etken ile açılmaya karşı dayanıklı güvenli yapılardır. Ofis Tipi Çelik Kasa modellerinin oksijen kaynağı ile kesilmeye ya da matkapla delinmeye karşı yüksek dirençli güvenlik sertifikasına sahip olması gereklidir.

Ofislerde kullanılan çelik kasa modelleri kasanın gövdesinde kullanılan çeliğin miktarı, mil sayısı, anahtarlı şifre ya da elektronik şifreli kilit mekanizmalarına göre değişen fiyatlarda olmaktadır. Kasa ağırlığını arttırmak için çelik paneller arası beton kullanılan modellerde fiyat daha da fazladır. Çeşitli boyutlarda değişen özelliklerde olan ofis çelik kasalarının fiyatları farklı seçeneklerde karşımıza çıkmaktadır.

Ofis Tipi Çelik Kasa Güvenlimi

İşyerlerinde çalışma saatlerinin dışında önemli evrakların ya da değerli eşyaların güvende tutulabilmesi için çelik kasaların iyi seçilmesi gerekmektedir. Ofislerde kullanılan çelik kasalar çalınma riskine karşı kolay taşınamayacak kadar ağır olmalıdırlar. Ofis Tipi Çelik Kasa modelleri 500 kg kadar ağırlığa sahip olabilirler. Ofis tipi çelik kasa modellerinin farklı model ve özelliklere sahip bir şekilde üretilmesi sayesinde kullanım özelliklerini sürekli olarak geliştirdikleri bilinmektedir.

 Ağırlığın yanında hırsızlığa karşı alınacak en önemli tedbir kasanın kilit mekanizmasıdır. Hem elektronik hem de mekanik kilit sistemi ile tasarlanan çelik kasalarıkendi anahtarı ya da kullanıcısının belirlediği şifre olmadan açmak nerdeyse imkansızdır. Bu özelliklerinden dolayı işyerlerinde kilitli, güvenilir alanlar olarak çelik kasalar yoğunlukla tercih edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.