Kargo Bedava

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Evrak Kasası

Evrak kasası seçiminde boyut çok önemlidir. Kasa boyutunu ise saklamak istediğiniz evrakların boyutları belirler. Eğer klasörler içerisinde, çok miktarda evrakın güven içerisinde muhafaza edilmesini istiyorsanız birkaç raftan oluşan çelik kasaları seçebilirsiniz. Saklamak istediğiniz evraklar eğer küçük boyutlarda ise tek gözlü çelik kasa modellerini tercih edebilirsiniz. Kağıt tek başına bir değeri ifade etmezken çek, senet, para, bono, özel bilgiler gibi değerler ile buluşması değerini artırır. Bu nedenle evrakların saklanma ihtiyacı duyulur. Eski zamanlarda üretilen kasalar daha çok demir levhalardan oluşmaktaydı. Demirlerin kolayca açıldığının fark edilmesi ile günümüz kasalarına ilk adım atıldı ve güçlendirilmiş çelik, çelikler arasında bulunan beton kasaların daha güçlü hale gelmesini sağladı. Evrak kasaları ise bu özelliklerde farklı boyutlarda kişilerin değerli evraklarının güvenliği için üretilmektedir. Sizlere sunduğumuz evrak kasaları en iyi markalardan oluşmakta. Kale, Nato Safe, Valberg, Yale markalarının ürettiği yüksek güvenlik özelliklerine sahip kasalardan seçiminizi yapabilirsiniz. 206x100x85 boyutlarında büyük ebatlı çelik kasaların yanı sıra 40x50x40 gibi ebatlara sahip küçük evrak için çelik kasa modellerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle büyük boyutta üretilmiş olan çelik kasalarda raf ayarlama sistemleri de bulunmaktadır. Kasalarda şifre olarak dijital şifre özellikleri bulunduğu gibi anahtar ile açma özelliği de bulunmaktadır. Kilitler yüksek kalitede ve sağlamlıktadır. Bazı modellerde ise özellikle yangın, deprem gibi afetlere yüksek direnç göstermektedir. Kasa kapılarının kapıları kapandığında otomatik olarak kilitlenmekte, böylelikle acil durumlarda kasanızı hemen kilitleyebilirsiniz. Garantili olarak sizlere sunduğumuz kasa modellerimiz sizin ihtiyaçlarınıza göre en iyiyi bulmanıza yardımcı olacaktır. Değerli evraklarınızın her zaman güven içerisinde saklanmasını istiyorsanız yüksek güvenlik özelliklerine sahip bu kasalardan dilediğinizi sipariş edebilirsiniz. Kolay ödeme yöntemleri ve nakliye ile kasanız sizlere ulaştırılacaktır.

Evrak Kasası Fiyatlarları

Kullanım amacası sadece evrak için tasarlanıp üretilen bu kasalar değerli evraklarınızı yangın tehlikesine karşı koruyacaktır. Evrak kasası fiyatları min 1.500TL'den başlayıp max. 20.000TL'ye kadar ulaşmaktadır.  Bir çok markanın tercih etmiş olduğu evrak kasası olarak ülkemizde daha yeni tanınmaya başlayan valberg yangın sertifikalı kasalar oldukça fazla tercih edilmektedir. Hem ağırlık olarak hemde yangın tehlikesine karşı dirençli bu kasalar evraklar için en güvenli kasa denilebilir. Garantili olarak sizlere sunduğumuz kasa modellerimiz sizin ihtiyaçlarınıza göre en iyiyi bulmanıza yardımcı olacaktır. Değerli evraklarınızın her zaman güven içerisinde saklanmasını istiyorsanız yüksek güvenlik özelliklerine sahip bu kasalardan dilediğinizi sipariş edebilirsiniz. Kolay ödeme yöntemleri ve nakliye ile kasanız sizlere ulaştırılacaktır.

Yanmaz Evrak Kasası

Ev, iş yeri ve fabrikalarda bulunan herhangi bir yangın tehlikesine karşı yanmaz çelik kasası tam anlamı ile değerli evraklarınızı ve eşyalarınızı yangına karşı korumaktadır. Yangına dayanıklı evrak kasaları 1000° ısıya kadar kasa içerisinde bulunan değerli eşyalarınızı 30 ila 60 dakika arası koruma sağlamaktadır. Bu kasalar sadece yangına karşı dirençli olabiliyor ya da hem yangına dirençli olup hemde hırsızlık girişimlerine karşı dayanklı olabilmektedir. İhtiyacınıza uygun yanmaz evrak kasası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.