Kargo Bedava

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Evrak Kasaları

Evrak kasaları seçiminde boyut çok önemlidir. Kasa boyutunu ise saklamak istediğiniz evrakların boyutları belirler. Eğer klasörler içerisinde, çok miktarda evrakın güven içerisinde muhafaza edilmesini istiyorsanız birkaç raftan oluşan çelik kasaları seçebilirsiniz. Saklamak istediğiniz evraklar eğer küçük boyutlarda ise tek gözlü çelik kasa modellerini tercih edebilirsiniz.

Kağıt tek başına bir değeri ifade etmezken çek, senet, para, bono, özel bilgiler gibi değerler ile buluşması değerini artırır. Bu nedenle evrakların saklanma ihtiyacı duyulur. Eski zamanlarda üretilen kasalar daha çok demir levhalardan oluşmaktaydı. Demirlerin kolayca açıldığının fark edilmesi ile günümüz kasalarına ilk adım atıldı ve güçlendirilmiş çelik, çelikler arasında bulunan beton kasaların daha güçlü hale gelmesini sağladı. Evrak kasaları ise bu özelliklerde farklı boyutlarda kişilerin değerli evraklarının güvenliği için üretilmektedir.

Sizlere sunduğumuz evrak kasaları en iyi markalardan oluşmakta. Kale, Nato Safe, Valberg, Yale markalarının ürettiği yüksek güvenlik özelliklerine sahip kasalardan seçiminizi yapabilirsiniz. 206x100x85 boyutlarında büyük ebatlı çelik kasaların yanı sıra 40x50x40 gibi ebatlara sahip küçük evrak için çelik kasa modellerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle büyük boyutta üretilmiş olan çelik kasalarda raf ayarlama sistemleri de bulunmaktadır. Kasalarda şifre olarak dijital şifre özellikleri bulunduğu gibi anahtar ile açma özelliği de bulunmaktadır. Kilitler yüksek kalitede ve sağlamlıktadır. Bazı modellerde ise özellikle yangın, deprem gibi afetlere yüksek direnç göstermektedir. Kasa kapılarının kapıları kapandığında otomatik olarak kilitlenmekte, böylelikle acil durumlarda kasanızı hemen kilitleyebilirsiniz. Garantili olarak sizlere sunduğumuz kasa modellerimiz sizin ihtiyaçlarınıza göre en iyiyi bulmanıza yardımcı olacaktır. Değerli evraklarınızın her zaman güven içerisinde saklanmasını istiyorsanız yüksek güvenlik özelliklerine sahip bu kasalardan dilediğinizi sipariş edebilirsiniz. Kolay ödeme yöntemleri ve nakliye ile kasanız sizlere ulaştırılacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.