Kargo Bedava

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Sertifikalı Kasalar

Çelik kasalar değerli eşyalarımızı muhafaza edebileceğimiz özel tasarımlı ürünlerdir. Bu kasalar sayesinde eşyalarımızı güven içerisinde bir yerde tutabilir. Ancak bazı durumlarda kasanın sadece çelikten olması yeterli olmamakta. Kasanın içerisinde bulunan eşyanın değeri arttıkça alınması gereken güvenlik önlemleri ve kasanın kalitesi de artmakta. Bu nedenle sertifikalı kasalar söz konusu olmakta. Sertifikalı kasalar standart kasaların bir üst seviyesi olarak çeşitli durumlara karşı dayanıklılığı kanıtlanmış kasalardır. Hırsızlık olaylarının yanı sıra doğal afetlere karşıda dayanıklı olması her türlü duruma karşı önleminin olmasını sağlamakta.

Sertifikalı kasalar, yangın, deprem, su baskını gibi durumlarda kasa içerisinde bulunan değerli eşyaların korunmasını sağlamaktadır. Özel tasarımlarla üretilen bu kasalar belirli markalar tarafından üretilmektedir. Dijital ekran, elektronik şifre, anahtarlı şifre sıfırlama, kasa içi aydınlatma, dijital ekran aydınlatma gibi birçok farklı özelliğe sahip olabilmektedir. Her türlü ihtiyaca karşılık verebilmek için farklı boyutlarda üretilmektedir. Sertifikalı kasa modelleri özellikle yangın olaylarına karşı yüksek direnç gösterirler. Bu özelliği sayesinde kasa, içerisinde bulunan değerli eşyaları her zaman koruyabilmektedir.

Bu kasa türleri aynı zamanda ek güvenlik yöntemlerine de sahip olmaktadır. Üç farklı bölümden kilitler ile kasa kapağının zorlamalar ile açılma durumlarına karşı önlem alınmaktadır. Alarm sistemleri ile kasaya uygulanacak darbe veya şifre denemeleri ile alarm sistemi devreye girmekte ve güvenlik sağlanmaktadır.

Günümüzde artık güvenlik çok önemli bir konudur ve çelik kasalar da bu ihtiyaca göre şekillenmektedir. Sertifikalı kasalar üreten Valberg ve Yale markalarının ürettiği yüksek kalite çelik kasaları sizlere firmamız ayrıcalığı ile sunmaktayız. Değerli eşyalarınızın güvenliğini üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız bu kasaları tercih edebilirsiniz. Her zaman sizin daha güvenli bir ortamda yaşamınızı sürdürmeniz için hizmet veren firmamızdan siparişlerinizi hemen verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.