Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kale Çelik Kasa

Kale çelik kasa ürünleri yerli üretim malları olup, yarım asrı aşan tecrübeli ve kaliteden ödün vermeyen firma olan Kale Çelik Eşya tarafından üretilmektedir. Kale Çelik Eşya, çelik piyasasında önder markalardan biri olarak çelik kasa üretiminde de önemli bir firmadır.  Kale kasalar, firmanın Çerkezköy Fabrikası’nda en son teknoloji kullanılarak üretilmektedir ve müşterilerine kalitenin yanında aynı zamanda güveni ve memnuniyeti de kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

Kale kasa markasını tercih etmek için birçok sebep bulunmaktadır. Bu sebeplerden birkaçı;

Her daim müşteri memnuiyeti göz önünde bulundurularak, kaliteli ve garantili ürün sunulması.
Kale çelik kasa piyasanın önder markalarından biri olması ve uzun yıllardır çok sayıda müşteriye hizmet veriyor olması.
Hali hazırda ulaştığı geniş müşteri potansiyeliyle rakiplerinin önünde yer alması.
TSE laboratuvarlarında test edilen ve 6. Seviye güvenlik seviyesine sahip tek kapı üreticisi olması

Kale kasalar sayesinde evinizde, ofisinizde ya da dilediğiniz herhangi bir yerde, önemli evraklarınızı, doküman veya güvende tutmak istediğiniz her şeyi, güvenilir bir şekilde saklayabilirsiniz. Dilerseniz ev tipi, dilerseniz ofisleriniz ve iş yerleriniz için daha büyük kasaları tercih edebilirsiniz. TSE uygunluk belgesine sahip olan Kale kasalar, üretimde kullanılan özel çelik ve kromlar sayesinde hırsızların açamayacağı bir şekle bürünmüştür. Kale kasa ürünleri, sunduğu güvenin yanında, şık tasarımlarıyla da bulunduğu ortama uyacak şekillerde tasarlanmıştır. Renk seçimi yapabileceğiniz Kale çelik kasa ürünlerinde kasa ve kapak kısımları isteğinize göre RAL kodunda selülozik yaş boya ile boyanmaktadır.

Kale çelik kasa ürünleri, aynı zamanda c/30 beton kullanılarak üretilmiştir ve bu sayede daha ağır bir hal almıştır. Buna ek olarak kasa ve kapaklarda kullanılan kaliteli çelikler sayesinde kesilme ve delinmelere karşı da ekstra güçlüdür. Özel aparatlar sayesinde hızlı bir şekilde duvara asma işlemi de yapılmaya elverişli olan kale kasa ürünlerinin yüzde yüz yerli üretim olduklarını da belirtmekte fayda var. 

Güvenle kullanabileceğiniz Kale kasalar sayesinde tüm değerli evrak ve eşyalarınız yanınızdaymışçasına güvende olacaktır. İstanbul içinde hızlı ve kısa sürede teslimat fırsatı sunan sitemiz, il dışına da özel nakliye hizmeti sunmaktadır. Yılların tecrubesine sahip kale çelik kasa konusunda Türkiye'nin en güvenilir kasa üreticisi olup aynı zamanda kalitesine göre kale kasa fiyatları oldukça uygun ve çok tercih edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.